Hrnek červený s hvězdičkami - K55513165

Skladem Hrnek červený s hvězdičkami

Keramický hrneček - 250ml. Moderní a zároveň klasický design,  červený základ evokuje náladu vánoc , která je podtržena bílými hvězdičkami. Hvězdičky jsou navrženy ve 3 variantách. Výroba: Německo. Cena: uvedená cena je za 1ks. Při nákupu pře e-shop… Více informací

cena: 250 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 206 Kč
Výrobce Design
Kód K55513165
MOC 250 Kč (s DPH)
206 Kč (bez DPH)

Keramický hrneček - 250ml.

 

Moderní a zároveň klasický design,  červený základ evokuje náladu vánoc , která je podtržena bílými hvězdičkami. Hvězdičky jsou navrženy ve 3 variantách. Výroba: Německo. Cena: uvedená cena je za 1ks. Při nákupu pře e-shop prosím uveďte do poznámky vámi preferovanou variantu: s 1 velkou hvězdou nebo drobné hvězdičky nebo mix hvězdiček.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Life Style

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.