Lis na hamburgery WEBER - GW6483

Není skladem Lis na hamburgery WEBER

S tímto pomocníkem budou Vaše hamburgery a karbenátky naprosto perfektníNastavitelný na 115 g nebo 225 gSnadno se čistí a lze mýt v myčce na nádobí  Více informací

cena: 429 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 354 Kč
Výrobce Weber
Kód GW6483
MOC 429 Kč (s DPH)
354 Kč (bez DPH)

  • S tímto pomocníkem budou Vaše hamburgery a karbenátky naprosto perfektní
  • Nastavitelný na 115 g nebo 225 g
  • Snadno se čistí a lze mýt v myčce na nádobí 

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Příslušenství

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.