Gril Webere Go-Anywhere plynový Nový přenosný plynový gril Weber Go-Anywhere®! - GW1141075

Skladem novinka doprava zdarma Gril Webere Go-Anywhere plynový Nový přenosný plynový gril Weber Go-Anywhere®!

Nový přenosný plynový gril Weber Go-Anywhere®!Stabilní madlo Porcelánem smaltovaný poklop a kotel Pochromovaný grilovací rošt Uzavřený kotelSklapovací nohy: zajistí poklop pro snadný převoz  Výška (při otevřeném poklopu)40,5 cm (při zavřeném poklopu 28,5… Více informací

cena: 4 690 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 3 876 Kč
Výrobce Weber
Kód GW1141075
MOC 4 690 Kč (s DPH)
3 876 Kč (bez DPH)

Nový přenosný plynový gril Weber Go-Anywhere®!

  • Stabilní madlo
  • Porcelánem smaltovaný poklop a kotel
  • Pochromovaný grilovací rošt
  • Uzavřený kotel
  • Sklapovací nohy: zajistí poklop pro snadný převoz

 

Výška (při otevřeném poklopu)40,5 cm (při zavřeném poklopu 28,5 cm)
Šířka42,7 cm
Hloubka30,5 cm
Hmotnost5,66 kg
Barvačerná

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Grily Weber

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.