Gril Weber Compact Kettle 57 cm černý - GW1321004

Skladem doprava zdarma Gril Weber Compact Kettle 57 cm černý

hliníkový průduchtrojnásobně poniklovaný pečící roštkotel a poklop smaltovaný porcelánemnylonové rukojeti zesílené skelným vláknemnerozbitná kolečka do každého počasínávod na použití Webervyrobeno v U.S.A.Rozměry:91 cm výška61 cm šířka61 cm hloubka… Více informací

cena: 4 690 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 3 876 Kč
Výrobce Weber
Kód GW1321004
MOC 4 690 Kč (s DPH)
3 876 Kč (bez DPH)

Soubory ke stažení

NÁVOD K POUŽITÍ

hliníkový průduch
trojnásobně poniklovaný pečící rošt
kotel a poklop smaltovaný porcelánem
nylonové rukojeti zesílené skelným vláknem
nerozbitná kolečka do každého počasí
návod na použití Weber
vyrobeno v U.S.A.
Rozměry:
91 cm výška
61 cm šířka
61 cm hloubka
Záruka:
5 let kotel, víko, rukojeti, ostatní díly
1 rok rošty
grilovací plocha 57cm

Doprava ZDARMA

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!

Videa


Grily Weber

Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.