Červený skleněný svícen - ruční práce - ID006

Není skladem Červený skleněný svícen - ruční práce

Nádherný svícen Elegantní klasický design do moderního i klasického interieru. Prozáří a upoutá svou výraznou barvou a šarmem odlesků, je 18cm vysoký.Lze použí na svíčku, čajovky a vložit sklo s votivkou. Dárek , který upoutá a udělá radost. Více informací

cena: 299 Kč (vč. DPH)
cena bez DPH: 247 Kč
Výrobce Design
Kód ID006
MOC 299 Kč (s DPH)
247 Kč (bez DPH)

Nádherný svícen

 

Elegantní klasický design do moderního i klasického interieru. Prozáří a upoutá svou výraznou barvou a šarmem odlesků, je 18cm vysoký.

Lze použí na svíčku, čajovky a vložit sklo s votivkou.

 

Dárek , který upoutá a udělá radost.

Přinášíme vám možnost ohodnotit produkty, které jste si u nás zakoupili!

Pomůžete tím návštěvníkům našeho webu, kteří stále váhají s výběrem nebo prostě jen potřebují poradit. Tato služba může velice usnadnit jejich a také vaše rozhodování. Je to služba pro vás, která má za cíl maximálně vám usnadnit výběr a udělat si o daném výrobku obrázek. Chceme, abyste jako naši zákazníci, byli s každým nákupem u nás spokojeni. Pokud stále váháte, stačí si pročíst komentáře uživatelů a ihned máte jasno!

JAK NA TO?

U každého výrobku najdete ve spodní části stránky sekci „uživatelské hodnocení“, kam můžete napsat váš komentář a dále obodovat příslušný výrobek hvězdičkami. Jejich počet závisí na tom, jak jste s daným produktem spokojeni či nikoliv. Uveďte veškeré přednosti či nedostatky, o kterých se chcete podělit s ostatními. Budeme mít radost z každého nového komentáře, který na náš web umístíte.

A nezapomeňte – vašich hodnocení, rad a poznámek si velice ceníme!


Obrázek

 

 

 

 

 


Majitelem stránek:"www.grilcentrum.cz" je společnost High Life s.r.o. Největší výběr Weber grilů na trhu. Grily Weber jedině u nás www.grilcentrum.cz. Na www.grilcentrum.cz můžete vybírat zahradní Weber grily na uhlí, plynové grily, elektrické grily.